Atak na Libię. Księżyc Saturn

Tak jak się można było spodziewać akcja „Świt odysei” rozpoczęła się idealnie przy pełni Księżyca w Pannie.

Poprzedzające atak ostatnie międzynarodowe uzgodnienia we Francji były zgodne z ostatnimi fazami przybierającego księżyca w Pannie, symbolicznie utożsamianej ze szczegółową analizą i zajęciem odpowiedniego stanowiska wobec kwestii wymagających określonego działania. Reasumując sprawa Libijska dojrzała do radykalnego uporządkowania. Nastał czas żniw dla rządów w Libii .

Moment inwazji na Bengazi 19.03.2011. Widzicie ten piękny kwadrat po środku koła na Ziemi ? Tworzą go Asc, Księżyc , Słońce i dwa karmiczne węzły księżycowe ! Jestem pod wrażeniem owej cudnej synchroniczności Nieba z Ziemią.

Księżyc był w pełni się na niebie w swym najbliższym położeniu wobec ziemi (perygeum)

Słońce na ostatnich stopniach w znaku Ryb, koniec czekania w izolacji wobec arabskiej rewolucji. Pora na ostatnie zakulisowe uzgodnienia. Księżyc dochodzi do pełni, uzgodnienia maja finał ” atakujemy”, napięcie opinii międzynarodowej dochodzi do pełni, możliwy kryzys z ropą się dopełnia.

Przy czym księżyc symbolizuje ludność, a Słońce władzę. Pluton w kwadraturze do Urana, zagrożone są dochodowe źròdła roponośne. Słońce w ostatnich stopniach Ryb, za zasłoną „dymną” wewnętrznych ustaleń, nadszedł czas przeprowadzenia operacji.

Koniunkcja Czarnego Księżyca Lilith w opozycji do Ksieżyca i w koniunkcji z Uranem tylko dodaje pikanterii całej operacji i wyraźnie wskazuje, że teoretycznie może istnieć jej drugie bardziej spiskowe „dno”. Obydwa Księżyce w momencie rozpoczęcia akcji ustawiły się do siebie w opozycji. Nanosi to pewien cień wobec oficjalnych informacji.

A jak będzie?

Tak jak wspominałam już w poprzednich postach dość gorąco ale nie koniecznie tylko w Libii.

Dziś Księżyc jest w znaku Wagi dla wszystkich ludzi nie związanych z wojnami to okres kompromisów zwiększonej harmonii, a przynajmniej dążenia do niej. Jedynie retrogradujący Saturn w Wadze w ruchu wstecznym, może sprowadzić na co bardziej wrażliwych saturniczno-księżycowe minorowe nastroje, na szczęście aspekt to kilku godzinny.

20.03.2011. Dzisiejsze konstelacje nad Bengazi, Księżyc w Wadze w koniunkcji z Saturnem

Czy tym atakiem kierował impuls ? Czy może chodziło o wywołanie zamieszania …

Waga jak wiadomo dąży do harmonii, Saturn do zaprowadzenia porządku i rozliczenia się ze starymi sprawami. W dodatku ten Uran w Baranie kluczowy rozrusznik i iskra zapalna wszystkich ostatnich wydarzeń, od trzęsienia ziemi w Japonii po ostatnie rewolucje i wczorajsze uderzenia na Libię.

Już za dosłownie chwilę, Słońce ogromnie wzmocni działanie Urana ścisłą koniunkcją do tej planety, w znaku wojowniczego Barana. Na dodatek Uran – rewolucja i Saturn – stare struktury władzy, są praktycznie w kwadraturze (90st) z Plutonem – zniszczenie, transformacja, w znaku Koziorożca – władza.

Czy arabskie rewolucje mogły być wzniecone w sposób celowy ? A data i decyzja interwencji zbrojnej na Libię ustalona nie w momencie jej faktycznego rozpoczęcia? Jak najbardziej tak. Pamiętajmy że wszystko zaczęło się kiedy Uran tranzytował jeszcze w znaku Ryb. Być może tam w rybim neptunicznym zamyśle narodził się pomysł zerwania starych układów z jakiś względów na dziś nie wygodnych ekonomicznie i wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Nie istniały żadne przeszkody polityczne żeby tego nie dokonać, wystarczyło tylko podrzucić zapałkę w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie, dolać oliwy do ognia.

Już wkrótce to samo może jakiś inny kraj, np. Tajlandię, czy Kambodżę i wiele innych państw którymi rządzą skorumpowani politycznie przywódcy, działający w opozycji do potrzeb jego mieszkańców.