Czy będzie wejście smoka i atak na Libię …

(Zgodnie z planami nieba  jest i „wejście smoka” i operacja „świt odysei”)


Księżyc ostatnim razem utworzył pełnię najbliżej Ziemi w 2008 roku.

( Z dnia 11.03.2011) „Uran dosłownie już za „chwilę” wejdzie do znaku Barana i utworzy koniunkcję ze Słońcem uderzającą kwadraturą w Plutona w znaku Koziorożca. Może dojść nawet do wojny lub interwencji militarnej… 21 marzec kiedy Słońce spotka się z Uranem w Baranie w koniunkcji, może się wydarzyć coś poważniejszego w skutkach, nie wykluczone, że o światowym zasięgu. Wybuch kolejnej rewolucji, interwencja z zewnątrz w sprawie Libii, wybuch reaktora jądrowego, kolejne silne trzęsienie ziemi? Uwaga wszystkie Barany zodiakalne i ascendentalne, tego dnia za kierownicą, może być niebezpiecznie, uderzyć w was może przysłowiowy albo prawdziwy piorun, nawet przy dobrej pogodzie.”

Fragment postu z 11 marca 2011, dotyczącego trzęsienia ziemi w Japonii, tsunami i wejściem Urana do znaku Barana.

I stało się to co się stać  musiało.

Niezwykła synchroniczność układu planet na niebie i zdarzeń na ziemi; jak na górze tak na dole.

Dzieję się na naszych oczach. Gwiazdy na niebie w konstelacji Barana, duża silna zogniskowana „armia”  planet w newralgicznym punkcie, a już wkrótce pod dowództwem Urana Słońca i Marsa i może być na prawdę gorąco.


Zbiorowisko planet Ryby i Baran. W kierunku Słońca nadciąga Mars.

Nadchodzi pełnia 19.03 Księżyc najbliżej ziemi od 2008r  i magiczna data 21 marca i 3 kwietnia. Podczas pierwszej z nich dojdzie do koniunkcji Słońca z Uranem i z Czarnym Księżycem który tranzytuje ostatnie stopnie znaku Ryb. Podczas drugiej Księżyc będzie najbliżej naszej planety i to w nowiu. Do tego układu Słońce, Uran, Czarny Księżyc w znaku Barana wkrótce dołącza bóg wojny Mars na dodatek wszystko na polu znaku wojowniczego Barana. Mars będzie we władztwie bo swoim znaku, a Słońce jest w Baranie wywyższone. Bomba, rakiety, reaktory jądrowe i trudno powiedzieć co jeszcze?

Do tego 21 marca Księżyc (patron Stanów Zjednoczonych urodzonych 4 lipca) przejdzie nad Saturnem (autorytet, konieczność, stłumienie) w znaku Wagi,  która jest patronką kompromisów, dyplomacji międzynarodowej i wprowadzania zasad u uregulowań prawnych. W znaku Wodnika natomiast, Neptun utworzy 7 stopniową koniunkcję aplikacyjną z Wenus władczynią znaku Wagi. Co być może ma nadać ton i podkreślać idealizm i humanitaryzm akcji w Libii, i zaangażowanie się NATO – dobra przeciwko złu, którym są obecnie rządy Kadafiego. Piszę, złu. Bo przedtem aż do tej pory, Amerykanom było na rękę wspierać tyrana i jego politykę.

Czemu nie wcześniej interwencja w Libii, musiało zginąć tyle ludzi? Komu potrzebny jest taki krwawy spektakl ? W ostatniej chwili. Zgodnie z mentalnością amerykańskiego kina akcji i westernów. I jak dobrze ucho nadstawić już się da usłyszeń trąbkę zwycięskiego szeryfa przeciwko czerwonoskórym zbrodniarzom Kadafiego. A dlaczego dopiero teraz gdy tyle skalpów z głów zdarli ?

„Diabli” dają „Diabli” odbierają tak to już jest. Albo kto mieczem wojuje od miecza zginie. Cyrograf wymaga ofiar i spłaty zaciągniętych długów.

Jako ciekawostkę nadmienię że planetoida WULKAN swoją symboliką przypominająca rakietę gotową do wystrzelenie w powietrze, akurat tranzytuje w znaku Raka który z racji połączenia się Stanów Zjednoczonych w jedno państwo gdy słońce przebywało w Raku, uważany jest za podopiecznego tego znaku. Nie przez przypadek gdy Księżyc jest dobrze aspektowany w horoskopie USA, albo tak jak obecnie, najbliżej ziemi nadchodzą i ważne decyzje w kwestiach międzynarodowych czy akcjach zbrojnych, które dla tego obszaru politycznego muszą być demonstracją potęgi militarnej i zakończyć się spektakularnym sukcesem. Dobry szeryf kontra źli Indianie.

Planetoida Wulkan

Cała akcja w Libii powinna się rozpocząć 20 marca w niedzielę, słońce na ostatnim stopniu w znaku Ryb „znaku losu”. Dość już ofiar, dość oczekiwanie pora na atak wraz z wejściem Słońca do znaku Barana. Główne wydarzenie być może będą miały przebieg, od 21 marca – 3 kwietnia 2011. Będzie kulminacja.